Veterinární ​péče pro psy a kočky 

Vítejte na webu

CountryVet je veterinární ordinace, kterou jsme otevřeli v lednu roku 2014 a od té doby nabízíme komplexní služby z oblasti obecné veterinární medicíny společenských zvířat, zajištěné odbornými znalostmi i kvalitním přístrojovým vybavením a to vše v příjemném venkovském prostředí spojeném s osobním, přátelským a vstřícným přístupem ke všem klientům a jejich čtyřnohým kamarádům.

Naše pracoviště nabízí širokou škálu veterinárních služeb preventivní medicínou počínaje (vakcinace, odčervení, antiparazitární programy, konzultace v různých oblastech – krytí a gynekologie, péče o mláďata, kastrace, výživa, dermatologie a alergie, dentální péče atd. ), přes různě náročné vyšetřovací postupy (klinické vyšetření, vyšetření krve, mikroskopie, ultrazvuk, otoskopie, cytologie,..), chirurgické zákroky v oblasti měkké chirurgie až případnou hospitalizací pacientů konče.

Samozřejmostí je také poskytování služeb v neoblíbené oblasti poslední služby pro Vaše zvířecí přátele (tzv. euthanázie), kterou pro Vaše pohodlí, a hlavně pohodlí pacienta nabízím i formou výjezdu přímo k Vám domů (po předchozí telefonické domluvě).

Cílem naší práce je stejně kvalitní, profesionální a zodpovědné ošetření každého pacienta, ať už se jedná o kočičku nebo pejska.  Záleží nám na tom, aby se klienti a jejich mazlíčci cítili u nás pohodlně a aby stres, který v nich návštěva veterinárního pracoviště vyvolává, byl naším přístupem a kvalitou práce eliminován na minimum.